2018.a. detsembris avas Tallinna kesklinnas uksed uus autoriköögiga restoran – „Tsaar“.

Restorani peamine kontseptsioon on traditsioonilise vene köögi ja kaasaegse tehnoloogia sümbioos.

Peakokast:
Vaatamata oma noorele eale on meie peakokk saavutanud häid tulemusi saades kogemusi Austraaliast, Rootsist, Soomest ja Sankt – Peterburist, aga samuti Tallinna prestiižsetest restoranidest. Meie peakoka üheks saavutuseks on see, et tal on korduvalt olnud võimalus toita kõrgeid külalisi erinevatest maadest.

Julge lähenemine tuntud toitudele laseb meie peakokal segada lihtsad koostisosad erinevateks autoriroogadeks.
Meie menüü – see on rännak ajastus, kus iga roog on meistriteos!

Meie restoranis võite te päeva alustada täisväärtusliku hommikusöögiga – kerge puder erinevate keedistega, tsaarilikud kalamarjaga pannkoogid, kange tee ja tõelised kuumad pirukad otse ahjust.

Lõunal kostitame oma külalisi rammusa borši ja traditsiooniliste pelmeenidega. Suur valik liha- ja kalaroogi, külmi ja kuumi suupisteid ning salateid ei jäta ükskõikseks isegi kõige nõudlikumat külastajat.

Õhtul võib restoranis proovida tõelise vene iseloomuga jooke. Meil on šampuse säilitamise eriline süsteem, tänu millele saate gaseeritud jooke maitsta ka pokaaliga, samas kui teised restoranid soovitavad seda osta vaid pudeliga.

Me püüdsime vanad head retseptid sobitada uue julge lähenemisega. Meie restoranis on kõik road ja joogid küllastatud traditsioonilise vene külalislahkusega!

Siin te puhkate tsaari moodi!